PWM DALI

Zasilacze ściemnialne MEAN WELL w systemie DALI i DALI2

Zasilacze PWM DALI to urządzenia przetwarzające napięcie wejściowe AC lub DC na regulowane napięcie wyjściowe do zastosowań w oświetleniu LED. Wykorzystują modulację szerokości impulsu (PWM) do sterowania jasnością i kolorem diod LED, a do komunikacji i sterowania obsługują protokół Digital Addressable Lighting Interface (DALI). 

Jeśli w projekcie oświetlenia LED planujesz możliwość ściemniania światła, powinieneś zainteresować się zasilaczami serii MEAN WELL PWM w standardzie DALI. Zasilacze te zostały zaprojektowane w celu zapewnienia stałego napięcia lub stałego prądu wyjściowego ze ściemnianiem w stylu PWM, co pozwala uzyskać płynne i pozbawione migotania efekty ściemniania. Wykorzystują modulację szerokości impulsu (PWM) do sterowania jasnością i kolorem diod LED, a do komunikacji i sterowania obsługują protokół Digital Addressable Lighting Interface (DALI). Obsługują interfejs DALI, który jest szeroko stosowanym cyfrowym protokołem komunikacyjnym do sterowania oświetleniem. Dzięki interfejsowi DALI możesz łatwo regulować jasność, temperaturę barwową i ustawienia scenerii lamp LED za pomocą centralnego sterownika lub urządzenia zdalnego. Zasilacze serii MEAN WELL PWM nadają się do różnych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak oświetlenie architektoniczne, oświetlenie komercyjne, oświetlenie przemysłowe i oświetlenie inteligentnego domu. Posiadają wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak ochrona przed zwarciem, ochrona przed przepięciami, ochrona przed przegrzaniem i ochrona przed przepięciami. Charakteryzują się również wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii w trybie czuwania i długą żywotnością. W naszej kategorii e-commerce znajdziesz różne modele zasilaczy serii MEAN WELL PWM, z różnymi napięciami wyjściowymi, prądami wyjściowymi, mocami wyjściowymi i funkcjami ściemniania. 

 

Zasilacze PWM DALI oferują wiele korzyści, takich jak wysoka wydajność, niski poziom hałasu, możliwość ściemniania oraz kompatybilność z różnymi sterownikami i kontrolerami LED. Nadają się do systemów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, takich jak oświetlenie architektoniczne, komercyjne, przemysłowe i mieszkalne. Zasilacze PWM DALI są dostępne w różnych modelach, rozmiarach i specyfikacjach, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów.

 

 

Wersje zasilaczy serii PWM:

 

bez oznaczeń  - zasilacz nie posiada regulacji, wodoszczelny IP66.

DA - zasilacz ściemnialny - standard DALI 

DA2 - zasilacz ściemnialny - standard DALI 2 kompatybilny wstecz z DALI 1

 

 

Modele zasilaczy serii pwm oraz wersje napięciowe

 

PWM-40 wersje napięć:

PWM-40H-12   PWM-40-24   PWM-40H-36   PWM-40-48

 

PWM-60 wersje napięć:

PWM-60-12   PWM-60-24   PWM-60-36   PWM-60-48

 

PWM-90 wersje napięć:

PWM-90-12   PWM-90-24   PWM-90-36   PWM-80H-48

 

PWM-120 wersje napięć:

PWM-120-12   PWM-120-24   PWM-120H-36   PWM-120H-48

 

PWM-200H wersje napięć:

PWM-200-12   PWM-200-24   PWM-200-36   PWM-200-48

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.